NEDEN DURSUNOGLU MAKİNA

Dursunoğlu Makina yılların vermiş olduğu bilgi, beceri ve tecrübeyi kullanarak, teknolojik gelişmeleri takip ederek, bünyesinde bulunan genç ve idealist ekip ile her geçen gün kendini yenileyerek çalışmalarına devam etmekte, alanında kendini geliştirmektedir.

.
HAKKIMIZDA

DURSUNOGLU MAKİNA 25 yılı aşkın tecrübemizle müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

DURSUNOGLU MAKİNA yılların vermiş olduğu bilgi, beceri ve tecrübeyi kullanarak, teknolojik gelişmeleri takip ederek, bünyesinde bulunan genç ve idealist ekip ile her geçen gün kendini yenileyerek çalışmalarına devam etmekte, alanında kendini geliştirmektedir.

Dursunoğlu Makina faaliyetlerine 1990 yılında sadece tamirat tornacılığı ile başlamış bugün ise 2000 m2'si kapalı toplamda 3000 m2 alanda faaliyet göstermekte talaşlı imalat ve çelik konstrüksiyon konularında makina sanayi, otomotiv, havacılık, savunma, gıda, demir çelik, madencilik gibi sektörlere hizmet vermektedir. Tecrübeli teknik personeli ile müşterilerinin kalite, teslim süresi ve fiyat konularındaki taleplerini karşılayan firmamızda dinamik, esnek ve müşteri odaklı üretim sistemimiz sayesinde en uygun çözümlere hızlı ve güvenilir şekilde ulaşılmaktadır. Firmamızda tasarımı projelendirilmiş her türlü makina ve makina yedek parçaları, ağır sanayiye yönelik makina ve ekipmanları üretilmektedir. Dursunoğlu Makina yılların vermiş olduğu bilgi, beceri ve tecrübeyi kullanarak, teknolojik gelişmeleri takip ederek, bünyesinde bulunan genç ve idealist ekip ile her geçen gün kendini yenileyerek çalışmalarına devam etmekte, alanında kendini geliştirmektedir.
"DURSUNOGLU MAKİNA"
SİZE YARDIMCI OLABİLMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ!

25 Yılı aşkın tecrübemizle sizlere hizmet sunmaktayız.

Dilerseniz bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN PROJELERİMİZ

İletişimde kalın bizi takip edin.

Copyright 2018. All Rights Reserved